Roller Gang Plzeň                                    - Roller Girls         

Maru

Instruktor kolečkového bruslení s akreditací MŠMT, rollergirl, choreograph

Kolečkovému bruslení se věnuji 20 let, zkusila jsem mnoho různých stylů bruslení (aggressive skating, freestyle slalom, roller dance, roller derby, krasobruslení,..), a proto doufám, budu Vám tím nejlepším průvodcem.

Motto: .."všechno je v hlavě"


Ali

rollergirl, dancer, actress, sport model

Já jsem Ali a na inlinech bruslím od doby, kdy jsem se naučila chodit, na trekových bruslích jezdím od listopadu 2016, kdy jsem se přidala k Roller Gang Plzeň a začala chodit k Marušce. Od října 2018 pomáhám Marušce jako asistent trenéra ve Fitdanceart - s lekcemi pro děti. Mám nespočet volnočasových aktivit, ale nejvíc miluji brusle, dramaťák a celkově tanec, několik let dělám balet, také ráda zpívám.

Andy

rollergirl, dancer, sport model, musician

Od pěti let jsem jezdila na In-line bruslích, před dvěmy lety jsem objevila trekové brusle a pořídila si je. Do Rollergangu jsem začala chodit v září 2018. Nejraději mám Rollerdance a freestyle, celkově mě baví vymýšlet nové choreografie. Ráda si čtu a nakupuji, také hraji už sedm let na kytaru a začínám se učit na piano, i když ve zpěvu rozhodně nevynikám ráda při hraní zpívám. Taky hrozně rada poslouchám hudbu.

Motto: We don't know where we're going, but we know where we belong.

Luci

rollergirl, dancer, sport model, confectioner, bookworm

Ahojky, já jsem Luci a patřím do roller gangu. Na trekovych bruslích jezdím 2 roky, ale na inlinech od malička. Nejvíce mě baví roller dance a freestyle. Hrozně se mi v roller gangu líbí, jak se všichni podílí na všem co děláme. Také zbožňuju čtení knih, čas strávený s rodinou a přáteli a nikdy neodmítnu nákupy. Studuju cukrařinu a jednou bych si chtěla otevřít originální cukrárnu.
Motto: "Ohlížej se nazpět jen tehdy, přináší-li ti potěšení"
-Pýcha a předsudek

Maky

roller girl, sport model,model, pioneer, volunteer firefighter

Ale čau! Jsem Maky a bruslení se věnuji už přes rok a nejvíce mě baví chorografie, freestyle,rampy a street skatingTrekové brusle jsou pro mě něco jedinečného, protože u nás v ČR to není velmi obvyklé a já ráda vystupuji z davu, jakýmkoliv způsobem! Jsem neskutečně ráda, že jsem v RollerGangu našla nové přátele se stejným zájmem a sny. Ve svém volném čase se věnuji kreslení, hraní videoher, hasičskému sportu a jsem součástí Pionýru. Miluju přírodu, a proto pokud mi někdo nabídne kempování u ohně s kytarou, přáteli a výhledem na hvězdou oblohu, tak mám zabaleno do několika minut! Studuji cukrařinu a v budoucnosti bych si se svými přáteli chtěla otevřít cukrárnu. Motto: "Žijeme každý den, umíráme jen jednou a je jen na nás jak a s kým ten život prožijeme."

Marky


rollergirl, sport model, freestyle, blogger, majorette, singer, gymnast

Ahoj, já jsem Marky. Na trekovkách jezdím přez 2 roky a před tím jsem už od mala jezdila na inlinech. V Rollergangu mě nejvíc baví choreografie a celkově bruslení se skvělou partou úžasných lidí. Jinak se nejraději věnuji street skatingu. Kromě bruslení mám ráda hudbu,zpívám, zajímám se o módu, makeup a sociální sítě.
Motto: "You can't be afraid of what people are going to say, because you're never going to make everyone happy"
- Selena Gomez

Veru

rollergirl, sport model, freestyle

Čauky, já jsem Verča. Od mala jezdím na in-line bruslích a už dva roky na trekových bruslích. V rollergangu mě nejvíce baví freestyle a choreografie. Mezi moje další koníčky patří hudba, sociální sítě a malování.

Motto: "It´s moments together that matter the most".

Viki

rollergirl, dancer, singer, actress, sport model

Ahoj, já jsem Viki. Je mi 13 a na trekovkách jezdím asi dva roky. Od malička se věnuji především zpěvu, herectví, tanci a stepu. Nejvíce mě baví účinkování v divadle a mým největším snem je stát se muzikálovou herečkou. Na Rollergangu mám nejraději naší skvělou partu.