Roller Girls      

Objednávky akce

Maru

Marie Marešová

Instruktor kolečkového bruslení s akreditací MŠMT, trenér, rollergirl, choreograf

Bruslení, jako takové, mám ráda a stále hledám další možnosti, které tento sport nabízí - proto jsem navštěvovala krasobruslařský kurz a pořídila si i klasické trekové brusle, které díky své stabilitě a přední brzdě, otevírají další možnosti. Vhodné jsou na rollerdance, artistic roller skating, rollerderby, samozřejmě i do města a skateparků.

Motto: .."všechno je v hlavě"


Ali

Alena Bursová

trenér - děti pokročilí, rollergirl, dancer, actress, sport model

Já jsem Ali a na inlinech bruslím od doby, kdy jsem se naučila chodit, na trekových bruslích jezdím od listopadu 2016, kdy jsem se přidala k Roller Gang Plzeň a začala chodit k Marušce. Od října 2018 pomáhám Marušce jako asistent trenéra ve Fitdanceart - s lekcemi pro děti. Mám nespočet volnočasových aktivit, ale nejvíc miluji brusle, dramaťák a celkově tanec, několik let dělám balet, také ráda zpívám.

Andy

Andrea Zoubková

rollergirl, dancer, sport model, musician

Od pěti let jsem jezdila na In-line bruslích, před dvěmy lety jsem objevila trekové brusle a pořídila si je. Do Rollergangu jsem začala chodit v září 2018. Nejraději mám Rollerdance a freestyle, celkově mě baví vymýšlet nové choreografie. Ráda si čtu a nakupuji, také hraji už sedm let na kytaru a začínám se učit na piano, i když ve zpěvu rozhodně nevynikám ráda při hraní zpívám. Taky hrozně rada poslouchám hudbu.

Motto: We don't know where we're going, but we know where we belong.

Marky

Markéta Strachotová

administrativa RollerGangPlzeň, rollergirl, sport model, freestyle, blogger, majorette, singer, gymnast

Ahoj, já jsem Marky. Na trekovkách jezdím přez 2 roky a před tím jsem už od mala jezdila na inlinech. V Rollergangu mě nejvíc baví choreografie a celkově bruslení se skvělou partou úžasných lidí. Jinak se nejraději věnuji street skatingu. Kromě bruslení mám ráda hudbu,zpívám, zajímám se o módu, makeup a sociální sítě.
Motto: "You can't be afraid of what people are going to say, because you're never going to make everyone happy"
- Selena Gomez

Veru

Veronika Hoblová

trenér - děti začátečníci, rollergirl, sport model, freestyle

Čauky, já jsem Verča. Od mala jezdím na in-line bruslích a už dva roky na trekových bruslích. V rollergangu mě nejvíce baví freestyle a choreografie. Mezi moje další koníčky patří hudba, sociální sítě a malování.

Motto: "It´s moments together that matter the most".

Viki

Viktorie Vítová

rollergirl, dancer, singer, actress, sport model

Ahoj, já jsem Viki. Na trekovkách jezdím asi dva roky. Od malička se věnuji především zpěvu, herectví, tanci a stepu. Nejvíce mě baví účinkování v divadle a mým největším snem je stát se muzikálovou herečkou. Na Rollergangu mám nejraději naší skvělou partu.